ALICJA + MICHAŁ | SESJA NARZECZEŃSKA | OGRÓD BOTANICZNY W ŁODZI

Pierwsze lody przełamane ! Alicja i Michał to kolejna moja para, która postanowiła oswoić się trochę przed ślubem z aparatem i ze mną :) Taka mała próba przed głównym spektaklem, który zapowiada się równie klimatycznie co sesja narzeczeńska. Bardzo często przed zdjęciami słyszę od moich przyszłych młodych, że nie lubią się fotografować, że źle wychodzą na zdjęciach bo są niefotogeniczni. Jak jest w rzeczywistości ? A no okazuję się, że zupełnie odwrotnie. Istnieje cytat, który łamię tezę o nie fotogeniczności - "Nie ma ludzi niefotogenicznych, są tylko nieumiejętnie sfotografowani. To fakt, bardzo dużo zależy od fotografa ale istnieje wiele innych czynników wpływających na ładne zdjęcia - nastrój, sytuacja czy oświetlenie. Każdy z nas ma w sobie urok osobisty, który zawsze staram się wydobyć i pokazać na zdjęciach. W połączeniu z w/w czynnikami daje niezłe efekty. Czy mi to wychodzi ? Słowa uznania moich młodych par po obejrzeniu zdjęć pozwalają mi wierzyć, że tak, co mnie niezmiernie cieszy. Oni mają piękną pamiątkę a ja poczucie, że dobrze wykonałem swoją pracę. Jest to niezwykle motywujące. 

W przypadku Alicji i Michała było podobnie. Mieli obawy co do efektów sesji. Jednak po otrzymaniu zdjęć stwierdzili, że wyszło pięknie. Spodziewali się 5 dobrych ujęć a wyszło grubo ponad 50 ;) Raduje się serce me i dusza gdy otrzymuje takie info zwrotne :D 

Alicjo i Michale dziękuję za zaufanie i mile spędzony czas. Gęba mi się cieszy na samą myśl, że to jeszcze nie koniec naszej współpracy. Widzimy się już za chwilę. Nie mogę się doczekać ;)

KONTAKT

kontakt.lifepixels@gmail.com

727-932-150

Słubice ul. Płocka 68

ZNAJDŹ MNIE NA...

© Life Pixels - Fotografia ślubna 2019