JUSTYNA + ADRIAN | PLENEROWA SESJA NARZECZEŃSKA

Jako fotograf ślubny nie mam wątpliwości co do tego czy warto zrobić sesję narzeczeńską. ​Jedno jest pewne: 100% narzeczonych, którzy zdecydowali się na sesje narzeczeńską, nie miało potem stresu z powodu obecności fotografa w dniu ślubu. Nie jest to jednak najważniejszy powód by zdecydować się na takie fotografie. Przeczytajcie proszę 10 powodów, dla których warto umówić się z fotografem na sesję przed ślubem.  

1. Zdjęcia z okresu narzeczeństwa będą doskonałą pamiątką wiele lat po ślubie. Nie tylko dla was, ale też dla waszych dzieci.

2. Dzięki sesji fotograficznej zyskujecie możliwość poznania siebie na nowo. To okazja do tego, by na spokojnie wrócić do początków waszej znajomości, odkryć na nowo coś co mogło zostać zapomniane.

3. Okazja do fotograficznego celebrowania waszej miłości. Uczczenie czasu, który ze sobą spędziliście jak i znajomości, która rozwijała się przez lata.  

4. Sesja zaręczynowa jest częścią zbliżającego się ślubu. Na ten dzień czeka się z niecierpliwością, sesja pozwoli cieszyć się ślubem już znacznie wcześniej. Buduje też odpowiednią atmosferę dla waszych bliskich, którzy oglądając te zdjęcia zobaczą jak ważny jest dla was ten moment w życiu.

5. Z wybranych zdjęć możecie zamówić duże wydruki lub fotoobrazy a nawet fotoalbumy i wręczyć je rodzicom jako prezent podczas składania podziękowań. Nie zwiędną jak bukiet kwiatów, nie zostaną zjedzone jak najsłodsze czekolady.

6. Zdjęcia możecie wykorzystać do dekoracji sali weselnej lub do pokazu slajdów w trakcie wesela, co na pewno będzie atrakcją dla gości.

7. Możliwość oswojenia się z aparatem. Większość z nas nie ma doświadczenia w pozowaniu. Dlatego pierwsza wspólna sesja będzie dla was dobrym doświadczeniem i pozwoli ograniczyć stres w dniu ślubu.

8. Poznanie z fotografem ślubnym. Umawiając się z nim na sesje będziecie mieli okazję poznać się bliżej. Przełamać pierwsze lody. Dowiecie się w jakiej atmosferze będą przebiegać zdjęcia ślubne. Fotograf ślubny, który będzie Wam towarzyszył podczas waszego dnia powinien być kimś pomiędzy rodziną a znajomym. 

9. Narzeczeństwo to ważny czas w życiu i warto go zarejestrować. Jak często robicie sobie profesjonalne sesje zdjęciowe ? 

10. Sesja narzeczeńska to dobra zabawa. Ok, wszystko zależy od fotografa, ale na ogół swój swego przyciąga więc na 100% wybierzecie fotografa w waszym stylu co gwarantuję dobrą atmosferę podczas sesji.

KONTAKT

kontakt.lifepixels@gmail.com

727-932-150

Słubice ul. Płocka 68

ZNAJDŹ MNIE NA...

© Life Pixels - Fotografia ślubna 2019