LifePixels

WEDDING PHOTOGRAPHY

                       

Cześć ! LifePixels to ja, Artur Szymański. Mówcie mi Artur, po prostu, bez "Pan". Jestem niesamowitym szczęściarzem, wykonuję najpiękniejszy zawód - zawód fotografa ślubnego. Spytacie dlaczego ? Odpowiem... bo dzięki fotografii mogę pracować ze szczęśliwymi ludźmi.  Mówią, że artystyczna ze mnie dusza i chyba coś w tym jest. Jako dziecko lubiłem przenosić to co widzę, na papier - przy pomocy ołówka. Dziś robię to samo. Zmieniło się tylko narzędzie. Współpracuje z parami młodymi już 9 lat. Robienie zdjęć to pasja, która pochłonęła mnie całkowicie i szybko stała się sposobem na życie. Aparat jest moim nieodłącznym towarzyszem - razem utrwalamy to, co ważne, a zarazem warte zapamiętania. Czy ja pracuję ?

Nie ! Dobrze się bawię robiąc to co robię.

O MNIE | Poznajmy się... 

JAKIM JESTEM FOTOGRAFEM ŚLUBNYM

Jako fotograf ślubny, przez sporą część dnia jestem bliżej Was niż ktokolwiek inny. Nie krępuję moją obecnością, wręcz przeciwnie, zarażam spokojem i ogarniam kuwetę byście Wy mogli żyć chwilą. Fotografuję Was, Waszych bliskich i cały ten uroczy bałagan dookoła. 

Jestem mega czuły na emocje i bliskość, co z resztą widać na moich zdjęciach. Czasami opuszczam aparat, aby doradzić lub uspokoić. Wychodzę z Wami na parkiet ! ...bo w końcu jak można uchwycić imprezę z boku ? Mam kilka magicznych obiektywów, które lubią ze mną współpracować i pokazują to, co widzę z odrobiną magii obrazu, na którą nie potrafię znaleźć określenia słownego.  

MEGAMOCE

Moje megamoce to niewidzialność podczas pracy połączona z umiejętnością obserwacji i łatwością w łamaniu barier. Lubie ludzi i lubię ich fotografować. 

Jestem czujny i w każdej chwili gotowy na wszystko, co może tego dnia się wydarzyć. Intuicyjnie wiem, gdzie się ustawić i w którą stronę patrzeć. Wiem, że zdjęcia będą miały największa wartość wtedy, kiedy będą i Wasze i moje. Wyjątki ? Tak, jestem zwolennikiem tradycyjnych zdjęć rodzinnych, do których namawiam i tym sposobem mam duży + u babć. 

CZEGO SZUKAM NA ZDJĘCIACH ?

Ludzi... jest to najbardziej pożądany przeze mnie element, który jest głównym tematem moich zdjęć, ale czego jeszcze ? Subtelnych emocji, których nie boicie się pokazać w życiu codziennym. Zjawiskowego światła oraz drobnych gestów i detali tworzących Wasze opowieści. 

Nie chcę tworzyć standardowej fotografii. Chcę dawać moim parom zdjęcia, które są naturalne, spontaniczne, czasem nieco poetyckie, ale przede wszystkim autentyczne. Uwielbiam proste kadry i czyste emocje - bez reżyserowanych, sztucznych uśmiechów czy aktorskich zapędów.

POZA FOTOGRAFIĄ

Mieszkam w małej miejscowości Słubice. Jestem zwyczajnym, spokojnym gościem, pozytywnie nastawionym do życia, świata i ludzi. Uwielbiam się śmiać i robię to bardzo często. Generalnie dość wesoła ze mnie dusza. Tak mówią :) Podobnie jak bez fotografii nie wyobrażam sobie świata bez muzyki. Wciąż mi coś gra, jak nie w słuchawkach to w duszy. Jestem fanem Michaela Buble, lecz nie mówię "nie" innym gatunkom.  Lubię dobry film i dobre jedzenie. Dużo czasu w wolnych chwilach spędzam na rowerze, czytam książki lub oglądam mecze - FC Barcelony ;) Co jeszcze ? Śpiewam pod prysznicem, tańczę gdy nikt nie patrzy i wyjadam suszone banany z musli.  

TO CHYBA TAKI TELEGRAFICZNY SKRÓT A JEŻELI BYŚCIE CHCIELI MNIE BLIŻEJ POZNAĆ TO KAWA, HERBATA, CIASTECZKO – ZAWSZE MILE WIDZIANE JEŚLI MAM WOLNY CZAS.

KONTAKT

KONTAKT.LIFEPIXELS@GMAIL.COM

TEL: 727 932 150

LifePixels

WEDDING PHOTOGRAPHY

ZNAJDŹ MNIE NA...

  • Czarny Facebook Ikona
  • Czarny Instagram Ikona

© Life Pixels - Fotografia ślubna 2019